A gólok száma igen, a mérkőzés kimenetele nem volt kérdés

10.forduló

Békéscsaba 1912 Előre – Astra-Alef HFC 0-2 (0-1) jegyzőkönyv
g: Léner Fanni (44.), Hári Kata (66.)

U19-es csapatunk szombaton Békéscsabán vendégeskedett a korosztályos bajnokság 10. fordulójában. A sereghajtó csabaiak védekezését nem volt könnyű feltörnie lányainknak, pedig szinte minden erőt a támadások szövésére tudott fordítani csapatunk, de ellenfelünk a támadójátékot szinte teljesen feladva, hősiesen védte kapuját. Ráadásul a lila-fehérek egyik legjobbja (ha nem a legjobbja) kapusuk Rajki Petra volt, aki remek védéseivel több góltól is megmentette csapatát. 90. perc alatt rengeteg lehetőség, helyzet adódott lányaink előtt, de ebből nagyon sok kimaradt, ráadásul az első, és a második játékrészben is elvett tőlünk 1-1 találatot a játékvezető. A vezetést még az első félidőben szerezték meg lányaink, mikor a 44. percben egy jogosan megítélt büntetőt Léner Fanni értékesített. A 66. percben Hári Kata állította be a meccs végeredményét, és bár több gól is volt a játékunkban, a helyzetek értékesítésével igencsak hadilábon álltak a lányok. Reméljük, hogy  a jövőben ezen sikerül javítani.

Csapatunk a következő mérkőzését november 24-én, az ETO ellen játssza.