Ismét győzött az U14

Astra-Activtek HFC-Üllő – Gödöllői SK 9-2 (5-2)
g: Kuprák Viktória (3), Barna Gabriella (2), Rácz Karina (2), Balla Fanni, Marek Réka ill., Kontsik Réka, Hanzl Zoé
Csapatunk kerete a mérkőzésen: Szabó Anna – Radó Ráhel, Kuprák Viktória, Barna Gabriella, Balla Fanni, Marek Réka, Rácz Karina, Fésűs Janka, Szolnoki Gréta, Plank Hanna, Kreisz Norina, Torma Lara, Rieth Marina
U14-es csapatunk a dél-keleti csoport 11. fordulójában a Gödöllő együttesét fogadta Üllőn. Ezúttal csapatunknak kedvezett a papírforma, hiszen az őszi mérkőzést is nagy fölénnyel nyerték lányaink, és most sem történt ez másként.
Már a második percben vezetést szereztünk Rácz Karina góljával, de erre még a 6. percben válaszolni tudott ellenfelünk. Sokáig nem örülhetett azonban a gödöllői együttes, hiszen ezután három Astrás találat következett: Marek Réka, Balla Fanni és Rácz Karina góljával már 4-1-re vezetett csapatunk a 19. percben. Bár ellenfelünk a 20. percben még kozmetikázott az eredményen (4-2), de innen már csak csapatunk szerzett gólt. Barna Gabriella kétszer, Kuprák Viktória háromszor mattolta a gödöllői kapust, így 9-2-re nyerték a lányok a mérkőzést.