HIÁNYOZNAK NÉMETH DÓRI GÓLJAI!

Március 24 – én 11 órakor rangadót játszott  az Astra U17  Csepelen,  ahol az MTK korosztályos csapatát fogadta. Izgalmasnak ígérkező mérkőzés volt, hisz a két gárda fej – fej mellett  áll a tabellán. A hazai csapat feladatát nagyban nehezítette leggólerősebb játékosuk Németh Dóri kiesése. A találkozót a csepeli lányok kezdték jobban, ugyani s az első 15 – 20 percben mezőnyben uralták a játékot,  szépen építkeztek, de említésre méltó helyzetet nem sikerül kialakítaniuk.  Az idő múlásával egyre jobban kiegyenlítődött a játék és az MTK csapata kezdett magára találni, ennek ellenére gól nélküli első félidőt tudhattunk magunk mögött. A második játékrészt a vendégek kezdték jobban, hisz már 45.- percben gólt szerzett Nagy Alexandra, egy a  középpályán történt labdavesztésből indított kontra végén.  A gól megtörte csapatunkat és az MTK átvette a mérkőzés irányítását. Néha esélyünk adódott egy – egy kontrára, de ezeket sajnos a kék – fehérek védői hatástalanították, mielőtt kapura lövés születhetett volna belőlük. Az 57.- percben egy jobboldali vendégtámadásnál az első lövésnél még hárítani tudott a felső léc, de nem sikerül felszabadítani, így Kós Petra beállította a végeredményt.  Astra HFC – MTK 0:2