FELEMÁS FÉLIDŐK UTÁN, ÉRTÉKES GYŐZELEM!(videó)

Értékes győzelem az előző szezon ezüstérmese ellen

A női futsal NB I-s bajnokság ötödik fordulójában a TOLNA – MÖZS csapata érkezett Kiskunfélegyházára. A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, a BULLS Szabadidő Sportegyesület alapító tagjára Fricska Istvánra emlékeztek sportolók és nézők.  A kezdőrúgást édesapja emlékének tiszteletéül Fricska Ákos végezte el.

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés, a hazai csapat túltette magát az elmúlt heti miskolci vereségen és agresszív, kombinatív játékot nyújtva a mérkőzés harmadik percében már négy góllal vezetett. A vendégek nem tudtak veszélyes ellentámadást vezetni. Az első félidő további részében is a hazaiak akarata érvényesült és 7 – 0 lett az első félidő eredménye.

A mérkőzés szünetében a szép számú közönség az ASTRA utánpótlás csapatainak bemutató mérkőzését láthatta. A második félidőben a vendégek jobban megszervezték védekezésüket, támadásban is vezettek veszélyes akciókat, és szépítettek az eredményen Ganczer Hajnalka góljaival. Összességében a hazai csapat uralta a mérkőzést és nagyon fontos három ponttal gazdagodott.

ASTRA – Kiskunfélegyházi BULLS – TOLNA- Mözs FSE 8 – 2 ( 7- 0 )

Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna 2012. 10. 20. 15: 30

Játékvezetők: Kovács Péter, Geleta Mihály, Molnár Péter dr.

ASTRA-BULLS: Oláh Erika – Szabó Boglárka, Zágor Bernadett, Pincze Gabriella, Megyes Ágnes.

Cserék: Vincze Anikó, Molnár Judit, Szekér Anita, Jakab Kata, Szabó Nóra. Vezetőedző: Dombó János

Tolna-Mőzs: Molnár Eszter – Hodován Edit, Simon Boglárka, Varga Adél, Ganczer Hajnalka.

Cserék: Marosi Julianna, Fábián Rebeka, Folk Zsuzsanna, Mausz Renáta, Maláti Dalma.

Vezetőedző: Laki Zoltán

Gólszerzők: Zágor Bernadett 4, Pincze Gabriella 2, Megyes Ágnes, Molnár Judit illetve Ganczer Hajnalka 2

Sárga lap: Molnár Eszter

Jók: Zágor Bernadett, Pincze Gabriella, Szekér Anita illetve Ganczer Hajnalka, Fábián Rebeka.

Laki Zoltán (Tolna-Mőzs): Az első félidőben az öltözőben maradtunk. A második félidőben már elfogadható volt a játékunk.

Dombó János (ASTRA-Bulls): Az első félidei magabiztos, letámadáson alapuló játékunk meghozta gyümölcsét és végeredményben imponáló, különbséggel győztük le a tavalyi ezüstérmest.