U16 Király Zsófi góllal döntetlen!

kiryzsfi

U16-os csapatunk vasárnap 11.00 órától fogadta a Kelen SC csapatát a CSHC pályán. Mint azt korábban írtunk újrakezdődött a kör, és a csapatok első egymás ellen összecsapásán zöld-fehér győzelem született. Ezúttal más volt a játék képe, az első félidőt egyértelműen csapatunk uralta, sok lehetőségük volt a lányoknak a gólszerzésre, de végül csak egy gólt sikerült szerezni Király Zsófia révén a mérkőzés 33. percében. 1-0 maradt a félidőig, a második félidőben viszont kiegyenlítettebbé vált a játék, és ellenfelünk a 64. percben egyenlíteni tudott. Nagyon igyekeztek a lányok, de sajnos több gólt nem sikerült szerezni, így döntetlennel zárult a mérkőzés.

A lányok az őszi szezon utolsó mérkőzését szombaton Hatvanban játsszák majd le, ami azért lesz fontos meccs a lányok számára, mert egy esetleges győzelem esetén bebiztosíthatják maguknak az őszi dobogós helyezést.