Vereség Gyulán

U19 Dél-Keleti csoport 9. forduló (előrehozott mérkőzés)

Gyulai Amazonok – Astra.Alef HFC 7-1 (2-0)
g: Kovács Alexandra (75.)

U19-es csapatunk a Dél-Keleti csoportban a Gyulai Amazonoknál vendégeskedett csütörtökön. A mérkőzésen a gyulai együttes dominált, de a 39. percig még meccsben voltak lányaink. Ekkor azonban támadónk Novák Gabriella megsérült, és ezzel az egyik leggólerősebb csatárát vesztette el csapatunk. A szünetben kétgólos volt a gyulai lányok előnye, a második játékrészben azonban állandósultak a hazai rohamok, és lányaink ezt már nem bírták el. Az Amazonok ötször találtak még Vidéki Nikolett kapujába, aki egyébként a hét gól ellenére remekül védett. Becsületgólt azért sikerült szerezni, a 75. percben Kovács Alexandra szerezte meg második találatát a szezonban.
A végeredmény 7-1 lett ellenfelünknek, akikről továbbra is tartjuk azt, hogy a kiemelt bajnokságban is megállnák a helyüket.
A lányok a következő mérkőzésüket vasárnap a Szent Mihály együttese ellen játsszák.