Megszerezték első győzelmüket az U17-es fiúk!📣⚽️

Pest megye U17 fiú  II. osztály 3. forduló

Astra HFC-Üllő – Dunavarsányi TE 3-1 (3-1)
⚽️Alvári Botond (9.), Novák Tibor (31.), Tauzin László (33.) ill. Czikó Norbert (24.)
Jegyzőkönyv

A mai napon második hivatalos mérkőzését is lejátszotta nyáron alakult U17-es fiú csapatunk. Az ellenfél ezúttal a Dunavarsányi TE együttese volt, akik a már lejátszott két találkozójukon vereséget szenvedtek a Perbál SC-től, és a Pereg SE-től is, míg az Astrás fiúk eddig csak egy mérkőzésen léptek pályára, ahol hatalmas csatát vívtak ellenfelükkel, de végül nem sikerült pontot szerezniük.

Fiaink dolgát nem könnyítette meg, hogy több sérültet is nélkülöznie kellett a csapatnak, vagy éppen kisebb sérüléssel bajlódott néhány játékos, – akik ennek ellenére vállalták a játékot -, és jól is tették, hiszen a mérkőzés nagy részében az Astra dominált. A 9. percben Alvári Botond⚽️ találatával szerzett vezetést csapatunk, melyet a dunavarsányi együttes a 24. percben Czikó Norbert góljával még ki tudott egyenlíteni.(1-1) Ezek után gólt már csak az Astra szerzett, sőt két perc alatt eldöntötték a fiúk a mérkőzés sorsát. A 31. percben Novák Tibor⚽️, a 33. minutumban pedig Tauzin László⚽️ volt eredményes. (3-1) Az első játékrészben több gól már nem született, sőt meglepetésre a végeredmény is ez maradt, hiszen hiába igyekeztek a srácok és alakítottak ki helyzeteket ellenfelük kapuja előtt, többször már nem sikerült bevenniük a dunavarsányi együttes kapuját.

Megvan tehát az első három pontja csapatunknak és reméljük, hogy még sok győzelemről számolhatunk be!