Győzelemmel kezdtünk az U15-ös futsal bajnokságban!

U15-ös futsal bajnokság  -nyugati csoport 1. forduló
⚽️Balla Fanni (3), Plank Hanna (3), Marek Réka (2), Rácz Karina ill., Hőgyes Réka (3)
Az országos U15-ös futsal bajnokság ezen a hétvégén rajtolt. Csapatunk az első fordulóban szombaton az Almásfüzitő együttesével találkozott Üllőn. Az első félidő ugyan szoros eredményt hozott (2-1), de már ebben a játékrészben ellenfelük fölé nőttek lányaink és ez gólokban a második félidőben meg is mutatkozott., hiszen hatgólosra nőtt a különbség a két csapat között. 9-3-ra nyertek a lányok, a gólokból Balla Fanni és Plank Hanna vállalt hármat-hármat, Marek Réka kétszer talált az ellenfél kapujába, Rácz Karina pedig egyszer volt eredményes.
Több lánynak ez volt élete első futsal mérkőzése, de aki már játszott korábban, annak is szoknia kellett a kisebb területen zajló játékot. Ez a második félidőre sikerült jobban, így teljesen megérdemelten nyerte meg csapatunk a találkozót.