HENGERELTÜNK A MÁSODIK FÉLIDŐBEN (videóval)

Továbbra is forog az „Astra-henger”  és tartjuk magunkat ahhoz is, hogy a második félidőben mutatjuk ki igazán az oroszlánkörmeinket ( bikapatáinkat?? juj ).  Míg az első mérkőzésen ( DEAC ) soványka 1-0 ra vezettünk a félidőben, addig a Dunakeszi Kinizsi  ellen  ugyan ennyire „égtünk” az első 20 perc után, de a félidei „szájzuhany”  jót tett a gárdának és „szellemileg felfrissülve” érkeztek vissza a második csörtére.  Szabó Bogi törte meg a csendet egy szemtelen rövidbe rúgott góllal,  aztán meg csendet teremtett  egy bődületes ficakkal.  Máris fordult a kocka és hamar észrevehető volt, hogy ezt a ritmust nem fogják bírni a lelkes, de addigra már  ( az első félidei hatalmas teljesítményük miatt ) elfáradt  hazaiak. Így, nagy tempót diktálva innentől kezdve, csak az volt a kérdés, mennyi lesz a vége?  Dombai Nagy Anett is úgy döntött, hogy beszáll az idei gólversenybe és rúgott egy mesterhármast és persze Bogi sem adta alább, mutatva, hogy a fiatalok is helyet követelnek maguknak a „futsalkirálynői” –trónon.  A két gólvágó közé még beékelődött Pincze Gabi is, aki egy szabadrúgásból volt eredményes.  Azt hiszem,  ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk idegenben,   és vezetjük a tabellát az első két forduló után.

Biczi Gábor ( edző, Dunakeszi Kinizsi ):

Elkezdtünk dolgozni,most láthattuk, hol is tartunk! Az első félidei játékunk erőt adhat a folytatáshoz! A második félidőben ellenfelünk nagyobb rutinja, és erőnléte eldöntötte a találkozót, bár az eredményt kicsit túlzónak találom! Gratulálok az Astrának és sok sikert a továbbiakban!