HÁROMSZOROS IODICA KUPAGYŐZTESEK LETTÜNK

Ha január, akkor Iodica Kupa! Nem volt ez másképp  idén sem, így útra keltünk a közeli Szlovákiába, hogy összemérjük erőnket a helyi csapatokkal és  a szintén visszatérőnek számító Ferencvárossal. Az első nap a csoport küzdelmek jegyében telt, voltak gyengébb képességű, de harcos és kiváló képességű és harcos ellenfeleink.  A hangulat, az ellátás, a szállás a szokásoknak megfelelően kitűnő volt, a szervezők idén is kitettek magukért.

A második nap, a helyosztókra került sor és sikerült magunkat szó szerint beküzdeni a döntőbe, mivel igencsak foghíjasan tudtunk kiutazni a rendezvényre, így ez egy két napos edzőtábornak is megfelelt. A döntőben, a fiatalokból álló Ferencváros  igen csak megnehezítette a dolgunkat, így a 20 perces meccs után 0-0 állt a kijelzőn. Jött az 5 perces  hosszabbítás, de ekkor sem született gól, így büntetőkkel dőlt el a kupa sorsa. A szerencse és nem mellékesen Kovács Dia  besegített a csapatnak, ígytörténetünk során immár harmadszor ( 2012. 2013. 2014 ) is megnyertük a kupát.  A torna gólkirálynője, lassan már mondani sem kell Szabó Boglárka lett. Élményekkel tele és „holtfáradtan” érkeztünk haza, hogy aztán itthon folytathassuk a téli pihenésünket és a lustálkodást! ( helyett: a téli alapozást,  középkori kínzást,  Németh Gergő erőnléti edző és Dombó János vezetőedző  gonosz tervei alapján ) Hétvégén, pedig pihenésképpen jöhet a Dunakeszi Kinizsi elleni futsal kupa visszavágó mérkőzés szombaton, Kiskunfélegyházán