Jet-Sol Teremtorna hétvégén

Harmadik alkalommal kerül megrendezésre az NBI-es csapatok teremtornája, melynek ezúttal Székesfehérvár ad otthont. A kétnapos tornán a DVTK kivételével az összes NBI-es klub részt vesz, a Diósgyőri csapat helyére pedig az NBII-es MOL Vidi FC gárdáját kérték fel. Csapatunk az “A” csoportba került, ahol 1×12 perces mérkőzéseket vív majd (kétszer játszanak egymás ellen) a Ferencváros, a MOL Vidi FC, és az ETO FC Győr ellen. A csoportokból az első két helyezett a felsőházba, a harmadik, illetve negyedik helyzett az alsóházba kerül. Vasárnap a döntőt és a bronzmérkőzést az M4 sport élőben fogja közvetíteni.
Nem csak a felnőttek lépnek pályára hétvégén. U15-ös, és U13-as csapataink a Pest megyei Futsal7végén csapnak össze aktuális ellenfeleikkel. Szombaton az U15 leány futsal bajnokságban kezdik meg szereplésüket a lányok. Az U15 leány Futsal7végére két csapattal nevezett klubunk, ahol azonos csoportban küzdenek majd csapataink a továbbjutásért. Vasárnap folytatjuk szereplésünket az U13-as Futsal7végén (decemberben már volt egy forduló), ahol ismét fiúk ellen mérettetik meg magukat lányaink.