Csapatunk vasárnap megnyerheti az alapszakaszt!

NBI-es csapatunk szombaton a Jet-Sol Ligában az MTK csapatánál vendégeskedik Monoron. Az őszi fordulókban egyszer az MTK, egyszer pedig Dombó János csapata örülhetett a három pontnak. Lányaink jó periódusban vannak, reméljük, hogy szombaton ismét sikerül győzni. Vasárnap a Női Futsal NBI-ben a Gyulai Amazonok csapata vár a lányokra Üllőn. A mérkőzés tétje az alapszakasz elsőség megszerzése, hiszen ha győzni tud csapatunk, akkor matematikailag is megvan az első pozíció az utolsó, TFSE elleni összecsapás eredményétől függetlenül. (Az első szakasz körmérkőzéses rendszere után a bajnokság 1-4. helyén végzett csapatok a következők szerint páros mérkőzésekkel döntik el, hogy melyik két csapat kerül a döntőbe. A bajnokság alapszakaszában 1. helyen végzett csapat a 4. helyezettel, a 2. helyen végzett csapat a 3. helyezettel játszik. A páros találkozók az egyik fél kettő nyert mérkőzéséig tartanak. Amennyiben döntetlenül végződik egy mérkőzés úgy 2 x 5 perc hosszabbítás következik, majd, ha még mindig döntetlen az állás a büntető pontról végzett rúgásokkal (3-3) a futsal játékszabályainak rendelkezései szerint döntik el a csapatok, hogy ki a mérkőzés győztese.)
Az U19-es bajnokság is folytatódik hétvégén, illetve a dél-keleti csoportban csapatunk már pénteken lejátssza aktuális bajnoki találkozóját Tiszakécskén. A kiemelt csoportban szombaton fogadják lányaink a Debreceni Labdarúgó Akadémia együttesét Csepelen.
Vasárnap elkezdődik az U15-ös Pest megyei bajnokság tavaszi szezonja is, csapatunk Csömörön lép majd pályára.
Az U14-es bajnokságban az Újpest csapata érkezik a Szentmiklósi útra, ez a mérkőzés ma kerül megrendezésre (szerdán) 15.00 órától.