Rövidhír

!KÖZLEMÉNY!

Határozatlan ideig nem lesznek utánpótlás edzések klubunkban!

Tegnap ismét döntött Magyarország Kormánya, hétfőtől bezárnak az oktatási intézmények a koronavírus megfékezése érdekében. A döntés nyilván minden utánpótlás játékosunkat érinti, főleg, hogy az iskolák mellett a budapesti középiskolai kollégiumok is bezárnak. Március 16-tól azonban az utánpótlás-labdarúgásban is megáll egy időre az élet. A Magyar Labdarúgó Szövetség ma kiadott egy közleményt, amely szerint hétfőtől leáll az összes utánpótlás-bajnokság, visszavonásig nem rendeznek meg egyetlen mérkőzést sem. (A felnőtt bajnokságokkal még nem tudjuk mi a terv.)
A közlemény kiadása után döntött klubunk is. Az egészség megőrzése érdekében határozatlan időre minden alközpontjában felfüggeszti az utánpótlás-edzéseket, így Budapesten, Kiskunfélegyházán, illetve Siklóson sem tartunk foglalkozásokat.

Köszönjük a megértést!

Mindenki vigyázzon magára, és reméljük, hogy hamarosan találkozunk!

Szólj hozzá